Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Nazad na SITE  Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ugradnja autoakustike ....

Go down 
Autor/icaPoruka
eddo

eddo


Broj postova : 50
Registration date : 10.03.2008

Ugradnja autoakustike .... Empty
PostajNaslov: Ugradnja autoakustike ....   Ugradnja autoakustike .... Icon_minitimeuto 11 ožu - 2:11:08

sto se tice ugradnje auto akustike, sve sto biste da ugradite u auto, tu sam, ugradjujem, naravno sve se radi profesionalno i bez pardona. sto god zamislite moze se uradit tako da nemojte oklijevat. brojeva telefona imam kamaru, pa da nedajem neki specifican broj, pa da vam se ne javlja ona smijesna teta, imate PM, a evo imate i temu, bujrum pisite, trazite, zovite ..... evo i msn: eddo_tz@hotmail.com mozete mi se i tu javit Wink
[Vrh] Go down
eddo

eddo


Broj postova : 50
Registration date : 10.03.2008

Ugradnja autoakustike .... Empty
PostajNaslov: Re: Ugradnja autoakustike ....   Ugradnja autoakustike .... Icon_minitimečet 13 ožu - 8:44:17

doslo robe .... kenwood pojacalo 2 kanala 1200W max/600W RMS stabilno na 2 Ohma .... kondenzator digitalni 1 Farad .... komplet set kablova za pojacalo - plus, minus, kapsula za osigurac sa osiguracem(plus jedan rezervni), stopice, RCA kablo, svi kablovi su OFC (oxidation free cable) 16mm2 .... i jos puno toga .... za sve informacije imate PM il mail il msn il broj telefona :mrgreen: ....
[Vrh] Go down
 
Ugradnja autoakustike ....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: STYLING :: ICE & muzika-
Forum(o)Bir: