Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Nazad na SITE  Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav iz Tuzle...

Go down 
+5
Nikola
Brum
GreenDevil
Outrage
eddo
9 posters
Autor/icaPoruka
eddo

eddo


Broj postova : 50
Registration date : 10.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 20:31:26

Kao po obicaju .... eddo, skoda felicia combi, 2001 godina, 1.9 diesel .... blablabla .... svi me znate kao cobana koji nema pojma o zivotu a kamoli tek o muzici ....
[Vrh] Go down
Outrage
Admin
Outrage


Broj postova : 111
Registration date : 24.02.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 20:33:45

Pa evo i edde konacno Smile haj nek si nam i ti dobro dosao pa nam ostani i aktivan Smile da vidimo tvoje razno razne projekte Smile
[Vrh] Go down
https://amk-rapid.forumcroatian.com
GreenDevil

GreenDevil


Broj postova : 56
Age : 36
Location : Srebrenik
Registration date : 07.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 20:59:43

eddo je napisao/la:
Kao po obicaju .... eddo, skoda felicia combi, 2001 godina, 1.9 diesel .... blablabla .... svi me znate kao cobana koji nema pojma o zivotu a kamoli tek o muzici ....
dobro dosao - a sto se tice muzike naucices ima vremena heheheheheheeheheheheheheh
[Vrh] Go down
Brum




Broj postova : 17
Registration date : 10.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 21:05:06

DD i samo nemoj da vidim na forumu kako svaki drugi oglas pises SKUPO, SKUPO TI AUTO i nesto slicno.

Jos jednom Welcome.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 28
Age : 34
Location : Sarajevo
Registration date : 07.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 21:51:28

pozz i dd
[Vrh] Go down
emirEX

emirEX


Broj postova : 28
Age : 42
Location : Sarajevo
Registration date : 07.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimepon 10 ožu - 23:03:56

dd i ostani aktivan
[Vrh] Go down
http://www.amkcarbon.com
eddo

eddo


Broj postova : 50
Registration date : 10.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimeuto 11 ožu - 0:31:12

dobro evo pokusacu, al ne obecajem, da se suzdrzim i da NE odgovaram na gluposti .... jbga narode i ja kad napisem sta glupo, neocekujem nista manje od vas nego da mi uperite prstom u to i da mi kazete da je to glupo .... tako da .... neznam ....
[Vrh] Go down
ROVER_MAFIJA

ROVER_MAFIJA


Broj postova : 27
Registration date : 25.02.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimeuto 11 ožu - 15:13:24

DD I OSTANI NAM AKTIVAN
[Vrh] Go down
r5

r5


Broj postova : 31
Age : 34
Location : BIHAC
Registration date : 11.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimeuto 11 ožu - 21:21:53

dobro dosao eddo
nadam se da ces se ovdje malo duze zadrzati nego na bhtuning.com
[Vrh] Go down
eddo

eddo


Broj postova : 50
Registration date : 10.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimeuto 11 ožu - 22:48:14

ako je raja ok, nebrini zadrzacu se. prvi put kad mi neko opet stane pametovat a nebude znao procitat post kako treba, opet idem bye bye .... i cisto nako da se zna .... na bhtuningu sam napisao da mi se nadje PAR ZVUCNIKA znaci ne subwoofer od 8 Ohma jer za zvucnike 2,3 il 4 sistemce od 8 Ohma ja nikad nisam cuo da postoje. A sto se tice woofera, eno mi u kolima 8 Ohma wooferi.Al nema veze, bhtuning je jedna obicna buhara i fakat se nijednom nisam pokajo sto sam otiso sa foruma.Cak sam od admina trazio da mi obrisu reg skroz ko da me nikad nije ni bilo, al admini su nesposobni i neznaju me obrisat vicu samo prestani pisat.I tako je i bilo Smile
[Vrh] Go down
SeEn_BoSs

SeEn_BoSs


Broj postova : 39
Age : 38
Location : Francuska
Registration date : 11.03.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimeuto 11 ožu - 22:53:27

Poz i DD Wink
[Vrh] Go down
http://www.amkcarbon.com
ROVER_MAFIJA

ROVER_MAFIJA


Broj postova : 27
Registration date : 25.02.2008

Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitimesri 12 ožu - 14:55:49

eddo je napisao/la:
ako je raja ok, nebrini zadrzacu se. prvi put kad mi neko opet stane pametovat a nebude znao procitat post kako treba, opet idem bye bye .... i cisto nako da se zna .... na bhtuningu sam napisao da mi se nadje PAR ZVUCNIKA znaci ne subwoofer od 8 Ohma jer za zvucnike 2,3 il 4 sistemce od 8 Ohma ja nikad nisam cuo da postoje. A sto se tice woofera, eno mi u kolima 8 Ohma wooferi.Al nema veze, bhtuning je jedna obicna buhara i fakat se nijednom nisam pokajo sto sam otiso sa foruma.Cak sam od admina trazio da mi obrisu reg skroz ko da me nikad nije ni bilo, al admini su nesposobni i neznaju me obrisat vicu samo prestani pisat.I tako je i bilo Smile

necemo te ni ovde zadrzavat bujrum odma ako hoces mozes ic ,ljepo si dobro dosao i ostani aktivan nece ti niko bezeze pametovat nesikiraj se ,ajd pozdrav no hard filings
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav iz Tuzle... Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz Tuzle...   Pozdrav iz Tuzle... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdrav iz Tuzle...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav
» Pozdrav
» pozdrav svima sto vas ima
» Pozdrav iz Tuning_Brain

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: AMK Rapid . MEMBERS :: Članovi foruma & njihove vozilice-
Forum(o)Bir: